Menu
Dzisiaj jest: 20 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Agnieszka, Teodor, Czesław

Grała "okręgówka". Wilki z Grabówki urwały punkt liderowi a mogła być sensacja...

18 października rozegrano 11 kolejkę krośnieńskiej „okręgówki”. „Grabowianka” Grabówka podejmowała u siebie lidera tabeli „Czarnych „Jasło. Zanosiło się na sensację, w przedmeczowych typowaniach nie dawano szans gospodarzom, najmłodszej drużynie ligi. Sugerowano, że wynikiem 0:2, 0:3 a nawet 0:5 zakończy się to spotkanie. Także na stronie www gości liczono na zwycięstwo, tym bardziej, że lider grać miał z 9 drużyną tabeli. Okazało się zupełnie inaczej, już w 12 minucie spotkania gospodarze wyszli na prowadzenie po celnym trafieniu Radka Pilszaka. Goście zaczęli grać ostro dlatego też jeden z nich otrzymał żółtą kartkę. W 34 minucie Robert Haduch podwyższył wynik na 2:0. Goście stworzyli kilka groźnych sytuacji strzeleckich, lecz żadnej z nich nie wykorzystali. Zespoły schodziły na przerwę z dwubramkową przewagą gospodarzy. W drugiej odsłonie goście, lepsi technicznie, atakowali non stop a gospodarze z kontrataków stwarzali zagrożenie bramce „Czarnych”. W 70 minucie goście zdobyli bramkę kontaktową a gola strzelił Grzegorz Munia. Gospodarze odskoczyli po celnym strzale w 75 minucie, było już 3:1 i zanosiło się na sensację. W 84 minucie Kamil Wietecha (wprowadzony do gry po przerwie) zdobył ponownie kontaktową bramkę dla „Czarnych” a 2 minuty później strzela kolejną bramkę i jest 3:3. Gra stawała się coraz twardsza i coraz więcej uwag kierowano do sędziów, spowodowało to pokazanie czerwonego kartonika dla Grzegorza Munii z „Czarnych” a kilka minut później dla Dawida Sobkowicza z „Grabowianki”. Obie drużyny kończyły grę w dziesiątkę, do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Gdyby nie ostatnie sześć minut meczu, mogłoby dojść do sensacji. Należy uznać, że wynik remisowy jest także sukcesem dla gospodarzy, na który chyba nikt nie liczył.

Zespoły grały w składach: goście - R. Jędrusik, M. Borowiec, A. Nabożny, T. Dziobek, W. Dziedzic, P. Chrząszcz, A. Wójtowicz, Ł. (K. Foryś), Urban (K. Wietecha),  G. Munia, D. Tłuściak (Sz. Pham Van), D. Niemczyński; gospodarze – M. Oleniacz, Ł. Adamski, G. Dżugan, G. Kłodowski, B. Rakoczy, P. Ryń (W. Czopor), R. Pilszak (D. Grudz), P. Sokołowski, S. Sawa, R. Haduch, D. Sołkowicz. Żółte kartki: goście – 2, gospodarze – 4; czerwone kartki – 2 (po jednej dla zawodników obu drużyn); kibiców około 100.

Drugi nasz okręgowicz – „Iskra” Przysietnica zremisowała na wyjeździe z „Bieszczadami” w Ustrzykach Dolnych 1:1

W najbliższą niedzielę, w XII kolejce, nasze drużyny grają „u siebie”. „Iskra” Przysietnica podejmuje wicelidera - „Przełęcz” Dukla a „Wilki” z Grabówki zagrają z 10 w tabeli - „Szarotką” Uherce. Życzymy sukcesów. (inf. wł.)

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 19 październik 2015 17:27