Menu
Dzisiaj jest: 29 Marzec 2024    |    Imieniny obchodzą: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

stokrotka2

18 kolejka "okręgówki" krośnieńskiej w piłce nożnej. Brzozowskie zespoły z tarczą i na tarczy...

W 18 kolejce krośnieńskiej „okręgówki” Haczovia Haczów podejmowała u siebie Przełęcz Dukla. Pierwsza połowa to zdecydowany atak gości, gospodarze bronili się dzielnie i nie pozwolili sobie strzelić bramki, tylko zawodnik gości, za brutalny faul zaliczył żółtą kartkę. W drugiej odsłonie, po chwilowym ataku gości gospodarze ruszyli do ataku, jednak moment nieuwagi Haczowian wykorzystali piłkarze Dukli strzelając w 56 minucie pierwszą bramkę.  Gospodarze jednak nie ulękli się i 9 minut potem było już 1:1 a od 70 minuty 2:1 dla miejscowych. Dwie minuty później sędzia odgwizduje na polu karnym gospodarzy kontrowersyjny faul Michała Boczara, na przeciwniku i za druga żółtą kartkę, w wyniku czerwoną,  Michał opuszcza boisko. Rzut karny dla gości daje wyrównanie, jest 2:2.  Gospodarze grają odważnie, jakby nie brakowało im zawodnika, rozegrali się, za późno jednak. Dokonana zmiana  Wojtka Leśniaka za mocno zmęczonego Kamila Pracha nic nie daje, Mecz kończy się wynikiem 2:2. Szkoda. Remis był jednak sprawiedliwy, patrząc na przebieg gry. To już kolejny mecz w tej lidze, gdzie kontrowersyjne są decyzje sędziego głównego, obserwowaliśmy to nie jednokrotnie, w Grabówce czy w Przysietnicy. Cóż, sędzia zawsze ma rację nawet jeśli nie ma, nie dyskutujemy z tym acz poddajemy pod rozwagę OZPN w Krośnie. Ciekawi nas co na to obserwator meczu? Był? Co napisał? Ok. pytanie zapewne retoryczne.

Gospodarze zagrali w składzie: M. Tasz, B. Boczar (cz. Kartka), D. Szopiniak, K. Ekiert,  D. Łach, A. Ladziński(Adamczak Dariusz), M. Boczar, G. Kwolek,  J. Ladziński,  K. Prach(W. Leśniak),  B. Tabisz

Żółte kartki: goście 2, gospodarze 3 i 1 czerwona.

Widzów ponad 300; pierwszy raz w lidze zdarzyło się aby kibice tak bardzo krytykowali sędziów, pierwszy raz używali słów ogólnie uznawanych za nie przyzwoite. Na tym stadionie zawsze była kultura kibicowania, zawsze, że tak zareagowali – nie dziwimy się.

W innych meczach drużyn powiatu brzozowskiego, grające w tej lidze, odnotowano następujące wyniki: Grabowianka Grabówka wygrała 1:0 w Bukowsku z Bukowianką, cenne punkty, potrzebne tej drużynie a Iskra Przysietnica niespodzianie przegrała bardzo wysoko - aż 0:4 w Skołyszynie z tamtejszym LKS-em (inf. wł.)

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 13 kwiecień 2015 00:38