Ryszard Wojtoń na podium X Dynowskiej Zadyszki

Ryszard Wojtoń na podium X Dynowskiej Zadyszki fot. Bożena Wojtoń

Za nami już X Dynowska Zadyszka. Na trasie liczącej 10 km. Uczestniczył biegacz z Domaradza – Ryszard Wojtoń, który na tym pogórzańskim terenie jako biegacz w wieku/kategorii 60+ uzyskał czas : 44:25 min. i zajął w swej kategorii I miejsce, natomiast w kategorii „Open” został sklasyfikowany na doskonałym  61 miejscu  na 470 biegaczy łącznie.

Warto przypomnieć, że w ostatnio podczas XXIV Biegu Konstytucji 3-Maja w Krośnie (3 maja '24 r.) zajął także I miejsce w kategorii M-60,. Jego czas 29:56 min., a w kategorii „open”  zajął 46 miejsce na 239 biegaczy.

Na wcześniejszych zawodach jako biegacz „K-60” także zajmował miejsca na podium. Pamiętając należy, że Jego pasja do biegania tak naprawdę zaczęła się realizować dopiero po przejściu na emeryturę. (Red)

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 20 maj 2024 00:28